  • Model: RMRB31300
  • Weight: 100.60g
  • Dim: 14.00mm x 14.00mm x 149.00mm
  • SKU: RMRB31300
For 15 or more items, click to quote
13.00mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea