  • Model: RMRB31250
  • Weight: 75.80g
  • Dim: 11.00mm x 11.00mm x 139.00mm
  • SKU: RMRB31250
For 15 or more items, click to quote
12.50mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea