  • Model: RMRB31050
  • Weight: 56.60g
  • Dim: 10.00mm x 10.00mm x 133.00mm
  • SKU: RMRB31050
For 15 or more items, click to quote
10.50mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea