  • Model: RMRB31020
  • Weight: 301.40g
  • Dim: 37.00mm x 37.00mm x 135.00mm
  • SKU: RMRB31020
For 15 or more items, click to quote
10.20mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea