  • Model: RMRB30580
  • Weight: 12.80g
  • Dim: 6.00mm x 6.00mm x 90.00mm
  • SKU: RMRB30580
For 15 or more items, click to quote
5.80mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea