  • Model: RMRB30550
  • Weight: 11.60g
  • Dim: 6.00mm x 6.00mm x 93.00mm
  • SKU: RMRB30550
For 15 or more items, click to quote
5.50mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea