  • Model: RMRB30520
  • Weight: 9.80g
  • Dim: 5.00mm x 5.00mm x 87.00mm
  • SKU: RMRB30520
For 15 or more items, click to quote
5.20mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea