  • Model: RMRB30420
  • Weight: 68.00g
  • Dim: 27.00mm x 27.00mm x 79.00mm
  • SKU: RMRB30420
For 15 or more items, click to quote
4.20mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea