  • Model: RMRB30410
  • Weight: 67.60g
  • Dim: 27.00mm x 27.00mm x 79.00mm
  • SKU: RMRB30410
For 15 or more items, click to quote
4.10mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea