  • Model: RMPC51000
  • Weight: 50.20g
  • Dim: 10.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMPC51000
  • UPC: 6005721100446
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 124.90
Ex VAT: R 108.61
For 15 or more items, click to quote
10.00mm multi purpose bit carded