  • Model: RMPC50600
  • Weight: 19.00g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMPC50600
  • UPC: 6005721100422
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 92.90
Ex VAT: R 80.78
For 15 or more items, click to quote
6.00mm multi purpose bit carded