  • Model: RMPC50500
  • Weight: 12.20g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMPC50500
  • UPC: 6005721100415
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 88.90
Ex VAT: R 77.30
For 15 or more items, click to quote
5.00mm multi purpose bit carded