  • Model: RMGC32500
  • Weight: 593.60g
  • Dim: 33.00mm x 33.00mm x 262.00mm
  • SKU: RMGC32500
  • UPC: 6005721002221
R 735.90
Ex VAT: R 639.91
For 10 or more items, click to quote
25.00mm industrial metal carded