  • Model: RMGC32200
  • Weight: 399.80g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 295.00mm
  • SKU: RMGC32200
  • UPC: 6005721001934
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 691.90
Ex VAT: R 601.65
For 10 or more items, click to quote
22.00mm industrial metal carded