  • Model: RMGC32100
  • Weight: 331.60g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 295.00mm
  • SKU: RMGC32100
  • UPC: 6005721001927
R 676.90
Ex VAT: R 588.61
For 10 or more items, click to quote
21.00mm industrial metal carded