  • Model: RMGC32000
  • Weight: 312.40g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RMGC32000
  • UPC: 6005721100507
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 651.90
Ex VAT: R 566.87
For 10 or more items, click to quote
20.00mm industrial metal carded