  • Model: RMGC31800
  • Weight: 246.60g
  • Dim: 30.00mm x 40.00mm x 245.00mm
  • SKU: RMGC31800
  • UPC: 6005721100484
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 548.90
Ex VAT: R 477.30
For 10 or more items, click to quote
18.00mm industrial metal carded