  • Model: RMGC31600
  • Weight: 187.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 248.00mm
  • SKU: RMGC31600
  • UPC: 6005721070305
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 428.90
Ex VAT: R 372.96
For 15 or more items, click to quote
16.00mm industrial metal carded