  • Model: RMGC31500
  • Weight: 163.40g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 245.00mm
  • SKU: RMGC31500
  • UPC: 6005721070299
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 370.90
Ex VAT: R 322.52
For 15 or more items, click to quote
15.00mm industrial metal carded