  • Model: RMGC31400
  • Weight: 140.00g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RMGC31400
  • UPC: 6005721070282
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 300.90
Ex VAT: R 261.65
For 15 or more items, click to quote
14.00mm industrial metal carded