  • Model: RMGC31300
  • Weight: 122.20g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 248.00mm
  • SKU: RMGC31300
  • UPC: 6005721018987
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 245.90
Ex VAT: R 213.83
For 15 or more items, click to quote
13.00mm industrial metal carded