  • Model: RMGC31200
  • Weight: 101.40g
  • Dim: 14.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMGC31200
  • UPC: 6005721018963
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 211.90
Ex VAT: R 184.26
For 15 or more items, click to quote
12.00mm industrial metal carded