  • Model: RMGC31100
  • Weight: 83.00g
  • Dim: 15.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMGC31100
  • UPC: 6005721018949
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 173.90
Ex VAT: R 151.22
For 15 or more items, click to quote
11.00mm industrial metal carded