  • Model: RMGC31050
  • Weight: 84.20g
  • Dim: 14.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMGC31050
  • UPC: 6005721018932
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 156.90
Ex VAT: R 136.43
For 15 or more items, click to quote
10.50mm industrial metal carded