  • Model: RMGC31000
  • Weight: 63.20g
  • Dim: 12.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMGC31000
  • UPC: 6005721018925
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 145.90
Ex VAT: R 126.87
For 15 or more items, click to quote
10.00mm industrial metal carded