  • Model: RMGC30600
  • Weight: 19.60g
  • Dim: 10.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30600
  • UPC: 6005721018840
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 62.90
Ex VAT: R 54.70
For 15 or more items, click to quote
6.00mm industrial metal carded