  • Model: RMGC30520
  • Weight: 14.40g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30520
  • UPC: 6005721070237
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 45.90
Ex VAT: R 39.91
For 15 or more items, click to quote
5.20mm industrial metal carded