  • Model: RMGC30430
  • Weight: 11.20g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30430
  • UPC: 6005721001804
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 36.90
Ex VAT: R 32.09
For 15 or more items, click to quote
4.30mm industrial metal carded