  • Model: RMGC30410
  • Weight: 10.00g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30410
  • UPC: 6005721070213
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 39.90
Ex VAT: R 34.70
For 15 or more items, click to quote
4.10mm industrial metal carded