  • Model: RMGC30400
  • Weight: 9.60g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30400
  • UPC: 6005721018796
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 31.90
Ex VAT: R 27.74
For 15 or more items, click to quote
4.00mm industrial metal carded