  • Model: RMGC30250
  • Weight: 5.00g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30250
  • UPC: 6005721018758
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 27.90
Ex VAT: R 24.26
For 15 or more items, click to quote
2.50mm industrial metal carded