  • Model: RMGC30230
  • Weight: 5.20g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMGC30230
  • UPC: 6005721001781
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 27.90
Ex VAT: R 24.26
For 15 or more items, click to quote
2.30mm industrial metal carded