  • Model: RMGB32000
  • Weight: 321.00g
  • Dim: 30.00mm x 30.00mm x 210.00mm
  • SKU: RMGB32000
  • UPC: 6005721070558
R 575.90
Ex VAT: R 500.78
For 10 or more items, click to quote
20.00mm Industrial Metal bulk (1/pack) /ea