  • Model: RMGB31250
  • Weight: 101.20g
  • Dim: 12.00mm x 12.00mm x 150.00mm
  • SKU: RMGB31250
For 15 or more items, click to quote
12.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea