  • Model: RMGB31150
  • Weight: 81.00g
  • Dim: 11.00mm x 11.00mm x 143.00mm
  • SKU: RMGB31150
For 15 or more items, click to quote
11.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea