  • Model: RMGB31050
  • Weight: 65.20g
  • Dim: 10.00mm x 10.00mm x 133.00mm
  • SKU: RMGB31050
For 15 or more items, click to quote
10.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea