  • Model: RMGB31020
  • Weight: 60.00g
  • Dim: 10.00mm x 10.00mm x 134.00mm
  • SKU: RMGB31020
For 15 or more items, click to quote
10.20mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea