  • Model: RMGB30610
  • Weight: 17.40g
  • Dim: 6.00mm x 6.00mm x 102.00mm
  • SKU: RMGB30610
For 15 or more items, click to quote
6.10mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea