  • Model: RMGB30550
  • Weight: 12.00g
  • Dim: 5.00mm x 5.00mm x 93.00mm
  • SKU: RMGB30550
For 15 or more items, click to quote
5.50mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea