  • Model: RMGB30420
  • Weight: 6.00g
  • Dim: 4.00mm x 4.00mm x 75.00mm
  • SKU: RMGB30420
For 15 or more items, click to quote
4.20mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea