  • Model: RMGB30410
  • Weight: 4.40g
  • Dim: 4.00mm x 4.00mm x 74.00mm
  • SKU: RMGB30410
For 15 or more items, click to quote
4.10mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea