  • Model: RMGB30260
  • Weight: 1.40g
  • Dim: 2.00mm x 2.00mm x 59.00mm
  • SKU: RMGB30260
For 15 or more items, click to quote
2.60mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea