  • Model: RMGB30230
  • Weight: 1.60g
  • Dim: 2.00mm x 2.00mm x 55.00mm
  • SKU: RMGB30230
For 15 or more items, click to quote
2.30mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea