  • Model: RMGB30200
  • Weight: 1.00g
  • Dim: 1.00mm x 1.00mm x 49.00mm
  • SKU: RMGB30200
For 15 or more items, click to quote
2.00mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea