  • Model: RMCC31300
  • Weight: 122.40g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RMCC31300
  • UPC: 6005721090921
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 339.90
Ex VAT: R 295.57
For 15 or more items, click to quote
13.00mm cobalt metal carded