  • Model: RMCC31250
  • Weight: 107.60g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 248.00mm
  • SKU: RMCC31250
  • UPC: 6005721090914
  • Availability: Available
  • Lead Time: 7-9 working days
R 317.90
Ex VAT: R 276.43
For 15 or more items, click to quote
12.50mm cobalt metal carded