  • Model: RMCC31200
  • Weight: 98.00g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMCC31200
  • UPC: 6005721090907
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 294.90
Ex VAT: R 256.43
For 15 or more items, click to quote
12.00mm cobalt metal carded