  • Model: RMCC31050
  • Weight: 73.40g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMCC31050
  • UPC: 6005721090877
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 218.90
Ex VAT: R 190.35
For 15 or more items, click to quote
10.50mm cobalt metal carded