  • Model: RMCC30550
  • Weight: 16.80g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMCC30550
  • UPC: 6005721090761
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 83.90
Ex VAT: R 72.96
For 15 or more items, click to quote
5.50mm cobalt metal carded