  • Model: RMCC30420
  • Weight: 10.40g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMCC30420
  • UPC: 6005721090723
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 57.90
Ex VAT: R 50.35
For 15 or more items, click to quote
4.20mm cobalt metal carded